گزارش کارآموزی حسابرسی شرکت واحد اتوبوسرانی و حومه

خلاصه

شركت واحد اتوبوسراني عملاً از تيرماه 1335 شروع به فعاليت نمود . در ابتدا با تأسيس خط ‏يك با كرايه بليط يك ريالي خدمات اتوبوسراني آغاز گرديد و سپس بتدريج خطوط اتوبوسراني موجود ‏از بخش خصوصي تحويل گرفته شد . شروع به كار شركت و احد اتوبوسراني به معناي پايان كار ‏اتوبوسراني هاي بي بند و بار بخش خصوصي در تهران بود و آنچنانكه از مندرجات سال 1335 مستفاد ‏مي گردد اين اقدام دولت همواره با نظارت هاي شديدي كه آغاز كار بر فعاليت خطوط اتوبوسراني اعمال ‏مي گرديد و پاكيزگي و نظم و ترتيب سيستم جديد اتوبوسراني با استقبال زايد الوصف مردم تهران ‏روبرو شد و رضايت عامه را جلب نمود.‏.

هيأت نظارت بر اتوبوسراني كه فوقاً اشاره رفت عملاً بيش از ماه به فعاليت خود ادامه نداد ولي ‏در همين زمان كوتاه كمك هاي مؤثري به راه اندازي شركت واحد اتوبوسراني نمود . هيأت ‏وزيران درجلسه 30/8/1336 رسماً هيأت 7 نفري فوق را حذف نمود . دراين زمان يك نفر از ‏كارشناسان حمل و نقل شهري تبعه انگليس به نام جيساب و يك نفر آلماني ديگر از مشاورين برجسته ‏و بين المللي حمل و نقل شهري بود به عنوان مشاور به شركت واحد مساعدت نمودند . حتي مشاور ‏آلماني مذكور كه نامش آلفرد ديركس بود به مدت 17 ماه از تاريخ 29/9/1337 به مديرعاملي اين ‏شركت برگزيده شد.‏

بر اساس اهداف بنیادی شرکت،  توجه به  مسئولیت های اجتماعی و اجرای آنها به عنوان یک ‏رویکرد تعریف شده است.در این مرکز آموزشهای زیادی در خصوص رشته خودم کسب نمودم که ‏در زیر به وظایف خود در آن مرکز اشاره میکنم. شرح وظایف من در مرکز در قسمت مالی و کار با ‏نرم افزار های حقوق و دستمزد و همچنین مسئول اموال در انبار شرکت بود و در این مدت در ‏معیت کارشناسان این مرکز به تجربیات خوبی در این زمینه دست یافتم.‏

از جمله وظایف کاری در دست اقدام من تحلیل و کار با نرم افزار مالی نوسا بود که در این نرم افزار ‏اطلاعات ثبت شده و کالاهای تحویل داده شده به نیز در بانک اطلاعاتی نرم افزار ثبت می شود.  تا ‏در زمان مقرر بتوان گزارشات بعنوان مثال موجودی کالا در انبار و کالاهای تحویل داده شده را ‏دریافت نمود .همچنین کاربر می تواند با سرعت بالاتری به اطلاعات دسترسی پیدا کند و حواله ‏کالاهای خود را در سیستم ثبت و صادر کند و کاربر انبار که نیز یک دستگاه رایانه متصل به شبکه ‏دارد  و نرم افزار بر روی آن نصب می باشد می تواند حواله های صادره را مشاهده کند و به محض ‏دریافت کد بارکد می تواند اطلاعات مشتری در بین حواله های صادره جستجو شود و اگر حواله ‏صادره در لیست حواله های در دست اقدام نمایش داده شد کاربر انبار اجناس درون حواله را به ‏مشترک تحویل می دهدو مجدداٌ جهت تایید دریافت کالا مشترک کارت خود را به محض خروج  از ‏انبار به دستگاه نشان می دهد و اجناس از موجودی انبار کسر می شود و مسئول انبار میتواند ‏گزارشاتی را از موجودی فعلی کالاها ی انبار اخذ کند. یکی دیگر از فعالیت من در این مرکز کار با  ‏نرم افزار مالی نوسا بود که در خصوص مراحل صدور سند و پرداخت حقوق و دستمزد و ‏گزارشگیری در خصوص مغایرت های بانکی با نرم افزار مذکور انجام می شود که جهت آشنایی ‏بیشتر با این نرم افزار به بررسی آن می پردازیم

كاملترين مرجع تخصصي پایان نامه ، پروژه ، مقاله اتوبوسراني ,افزار ,انبار ,های ,حواله ,نرم ,نرم افزار ,در این ,می تواند ,کند و ,می شود ,گزارش کارآموزی حسابرسیمنبع

بیشینه تحقیقات دانشگاهی در خصوص فواید نواختن و اجرای موسیقی

پروژه کامل : محاسبه و طراحي تاسیسات الکتریکی کارخانه صنعتی

تحقیق : بررسی کار از دیدگاه اسلام ( آیات و روایات) با فرمت ورد

پروژه ‏: مسیریابی روتر و انواع آن ( با فرمت ورد )

پروژه: بررسي امنيت در پايگاه داده (با فرمت ورد)

تحقيق:‏ تحلیل بزه تبانی در حقوق كيفري ‏ایران

پروژه طرح معماری : مطالعات مفهومی و اولیه ی ساختمان فرهنگی – تجاری صنایع دستی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات دکتر سلامت اسلیم دانلود - دانلود فیلم جدید اطلاعات تخصصی صنعت ساختمان آقای وب خرید اینترنتی دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. زندگی با شغل خوب زیباست هر چی که بخوای بهین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.