گزارش کارآموزی حسابرسی شرکت واحد اتوبوسرانی و حومه

خلاصه

شركت واحد اتوبوسراني عملاً از تيرماه 1335 شروع به فعاليت نمود . در ابتدا با تأسيس خط ‏يك با كرايه بليط يك ريالي خدمات اتوبوسراني آغاز گرديد و سپس بتدريج خطوط اتوبوسراني موجود ‏از بخش خصوصي تحويل گرفته شد . شروع به كار شركت و احد اتوبوسراني به معناي پايان كار ‏اتوبوسراني هاي بي بند و بار بخش خصوصي در تهران بود و آنچنانكه از مندرجات سال 1335 مستفاد ‏مي گردد اين اقدام دولت همواره با نظارت هاي شديدي كه آغاز كار بر فعاليت خطوط اتوبوسراني اعمال ‏مي گرديد و پاكيزگي و نظم و ترتيب سيستم جديد اتوبوسراني با استقبال زايد الوصف مردم تهران ‏روبرو شد و رضايت عامه را جلب نمود.‏.

هيأت نظارت بر اتوبوسراني كه فوقاً اشاره رفت عملاً بيش از ماه به فعاليت خود ادامه نداد ولي ‏در همين زمان كوتاه كمك هاي مؤثري به راه اندازي شركت واحد اتوبوسراني نمود . هيأت ‏وزيران درجلسه 30/8/1336 رسماً هيأت 7 نفري فوق را حذف نمود . دراين زمان يك نفر از ‏كارشناسان حمل و نقل شهري تبعه انگليس به نام جيساب و يك نفر آلماني ديگر از مشاورين برجسته ‏و بين المللي حمل و نقل شهري بود به عنوان مشاور به شركت واحد مساعدت نمودند . حتي مشاور ‏آلماني مذكور كه نامش آلفرد ديركس بود به مدت 17 ماه از تاريخ 29/9/1337 به مديرعاملي اين ‏شركت برگزيده شد.‏

بر اساس اهداف بنیادی شرکت،  توجه به  مسئولیت های اجتماعی و اجرای آنها به عنوان یک ‏رویکرد تعریف شده است.در این مرکز آموزشهای زیادی در خصوص رشته خودم کسب نمودم که ‏در زیر به وظایف خود در آن مرکز اشاره میکنم. شرح وظایف من در مرکز در قسمت مالی و کار با ‏نرم افزار های حقوق و دستمزد و همچنین مسئول اموال در انبار شرکت بود و در این مدت در ‏معیت کارشناسان این مرکز به تجربیات خوبی در این زمینه دست یافتم.‏

از جمله وظایف کاری در دست اقدام من تحلیل و کار با نرم افزار مالی نوسا بود که در این نرم افزار ‏اطلاعات ثبت شده و کالاهای تحویل داده شده به نیز در بانک اطلاعاتی نرم افزار ثبت می شود.  تا ‏در زمان مقرر بتوان گزارشات بعنوان مثال موجودی کالا در انبار و کالاهای تحویل داده شده را ‏دریافت نمود .همچنین کاربر می تواند با سرعت بالاتری به اطلاعات دسترسی پیدا کند و حواله ‏کالاهای خود را در سیستم ثبت و صادر کند و کاربر انبار که نیز یک دستگاه رایانه متصل به شبکه ‏دارد  و نرم افزار بر روی آن نصب می باشد می تواند حواله های صادره را مشاهده کند و به محض ‏دریافت کد بارکد می تواند اطلاعات مشتری در بین حواله های صادره جستجو شود و اگر حواله ‏صادره در لیست حواله های در دست اقدام نمایش داده شد کاربر انبار اجناس درون حواله را به ‏مشترک تحویل می دهدو مجدداٌ جهت تایید دریافت کالا مشترک کارت خود را به محض خروج  از ‏انبار به دستگاه نشان می دهد و اجناس از موجودی انبار کسر می شود و مسئول انبار میتواند ‏گزارشاتی را از موجودی فعلی کالاها ی انبار اخذ کند. یکی دیگر از فعالیت من در این مرکز کار با  ‏نرم افزار مالی نوسا بود که در خصوص مراحل صدور سند و پرداخت حقوق و دستمزد و ‏گزارشگیری در خصوص مغایرت های بانکی با نرم افزار مذکور انجام می شود که جهت آشنایی ‏بیشتر با این نرم افزار به بررسی آن می پردازیم

كاملترين مرجع تخصصي پایان نامه ، پروژه ، مقاله اتوبوسراني ,افزار ,انبار ,های ,حواله ,نرم ,نرم افزار ,در این ,می تواند ,کند و ,می شود ,گزارش کارآموزی حسابرسیمنبع

بیشینه تحقیقات دانشگاهی در خصوص فواید نواختن و اجرای موسیقی

پروژه کامل : محاسبه و طراحي تاسیسات الکتریکی کارخانه صنعتی

تحقیق : بررسی کار از دیدگاه اسلام ( آیات و روایات) با فرمت ورد

پروژه ‏: مسیریابی روتر و انواع آن ( با فرمت ورد )

پروژه: بررسي امنيت در پايگاه داده (با فرمت ورد)

تحقيق:‏ تحلیل بزه تبانی در حقوق كيفري ‏ایران

پروژه طرح معماری : مطالعات مفهومی و اولیه ی ساختمان فرهنگی – تجاری صنایع دستی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان مقاله12 مجله زيبا بهترين سايت براي فارسي زبان ها بهترین سایت اجاره سند برای آزادی زندانی | سایت اجاره وثیقه دانلود برای شما Circle پرده بازار بهترین روش کاشت مو جهان درب اتوماتیک شیشه ای اصل اینجا همه چی هست